0 Kč s DPH

TECHNICKÁ PODPORA +420 605 755 557     OBJEDNAT TECHNIKA

K ŘEŠENÍ PORUCH V PŘÍJMU TELEVIZNÍHO VYSÍLÁNÍ, PŘÍPADNĚ K ZÍSKÁNÍ JINÝCH TECHNICKÝCH INFORMACÍ (DOMOVNÍ ZVONKY, KAMEROVÉ SYSTÉMY)
KONTAKTUJTE PODPORU NA TEL.: 605 755 557

Nebo nám zašlete své telefonní číslo a my Vás budeme kontaktovat:


SPOLEČNÉ TELEVIZNÍ ANTÉNY

Projekce, realizace a servis společných televizních antén a centrálních televizních systémů, komplexní řešení televizního signálu pro bytové domy, panelové domy, hotely a jiné budovy. Rekonstrukce, montáže a servis řeší a realizuje školený televizní technik s dlouholetou praxí.

Více informací

REKONSTRUKCE

REKONSTRUKCE SPOLEČNÝCH TELEVIZNÍCH ANTÉN - PŘECHOD NA DVBT2

Více informací

SERVIS DO 24/48 HODIN

SERVIS DO 24/48 HODIN DLE SERVISNÍ SMLOUVY, ALE I BĚŽNÝ SERVIS DLE MOŽNOSTÍ PŘÍJEZDU TECHNIKA

Více informací

SPRÁVA STA

PŘÍSTUP PRO JEDNATELE A ZÁSTUPCE SUBJEKTŮ (OBCHODNÍ SPOLEČNOSTI, SDRUŽENÍ VLASTNÍKŮ JEDNOTEK DOMU, REALITNÍ KANCELÁŘE...)

Vstupte

ANTÉNY A SATELITY

Příjem českých a zahraničních programů z pozemního digitálního vysílání nebo satelitního přenosu, individuální řešení pro rodinné domy, chaty, bytové jednotky a další.

Více informací

POZEMNÍ TELEVIZE

INDIVIDUÁLNÍ PŘÍJEM DIGITÁLNÍHO TELEVIZNÍHO SIGNÁLU POMOCÍ KLASICKÝCH SMĚROVÝCH NEBO ŠIROKOPÁSMOVÝCH ANTÉN - DVBT / DVBT2

Více informací

SATELITNÍ TELEVIZE

INDIVIDUÁLNÍ PŘÍJEM SATELITNÍHO DIGITÁLNÍHO VYSÍLÁNÍ VOLNĚ DOSTUPNÝCH PROGRAMŮ, ALE I PLACENÝCH SLUŽEB - SKYLINK, FREESAT, DIGITV

Více informací

INTERNETOVÁ TELEVIZE

SLEDOVÁNÍ INTERNETOVÉ TELEVIZE - DIGITV

Více informací

DATOVÉ ROZVODY

Datové rozvody neboli strukturovaná kabeláž připojuje různá zařízení k tomu určená do interní sítě nebo pro vzdálenou komunikaci k internetu.

Více informací

KAMEROVÉ SYSTÉMY - CCTV

Navrhneme Vám řešení dle vašich požadavků tak, aby co nejlépe splňovalo účel, k jakému má být kamerový systém instalován.

Více informací

MONTÁŽE A SERVIS

Nabízíme Vám kompletní systémová řešení. Veškeré montáže a instalace, a to včetně rozvodů kabelů, provádí naše firma, abychom měli jistotu správného technického postupu. Nevyužíváme žádné formy subdodávek. Rekonstrukce, montáže a servis provádí školený televizní technik s dlouholetou praxí.

Více informací


 

 

DELTECH - ANTÉNY A SATELITY - STA SERVIS - STA - KARLOVY VARY