0 Kč s DPH

TECHNICKÁ PODPORA +420 605 755 557     OBJEDNAT TECHNIKA

STA SERVIS - SPOLEČNÉ TELEVIZNÍ ANTÉNY

správa společných televizních antén přehledně a vždy po ruce

Tyto stránky jsou určeny pro jednatele, předsedy a jiné zástupce subjektů, jako jsou obchodní společnosti, sdružení bytových jednotek domů, realitní kanceláře aj. Pro přístup je nutné si vytvořit účet na stránkách gmail.com, který budete používat pro přihlášení ke sdílení své složky v cloudovém úložišti společnosti google - google drive.

Je nutné nás kontaktovat, abychom ověřili Vaší totožnost a pověření za daný subjekt jednat. Poté Vám nasdílíme složku, kde najdete veškeré dokumentace týkající se společné televizní antény (STA) Vašeho bytového domu, případně centrálního televizního systému (hotel, státní správa aj.).

Naším cílem je usnadnit Vám přehled a dostupnost podkladů z hlediska historie realizovaných zakázek, ale i fotografickou dokumentaci současného stavu.

Využívejte naplno možností, které Vám nabízíme.


GMAIL REGISTRACE

zde si můžete založit účet, který budete používat pro příhlášení ke sdílení své složky v cloudovém úložišti společnosti google, google drive

Přejít k registraci

GOOGLE DRIVE PŘIHLÁŠENÍ

zde můžete přejít na přihlašovací stránku cloudového úložiště google drive, kde naleznete podklady, faktury a jiné dokumenty týkající se vašich zakázek u naší firmy

Přejít na přihlášení

 

 

DELTECH - ANTÉNY A SATELITY - STA SERVIS - STA - KARLOVY VARY