OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

TECHNICKÁ PODPORA +420 605 755 557     OBJEDNAT TECHNIKA

CENTRÁLNÍ TELEVIZNÍ SYSTÉM Centrální televizní systém

komplexní řešení televizního signálu pro hotely, bytové domy a jiné budovy

Jako jeden z používaných systémů pro šíření televizních programů (z pozemního nebo satelitního vysílání) je společná televizní anténa (STA). Systém společné televizní antény řešíme po odborné konzultaci se zástupci sdružení. Zpravidla jsou nabízené cenové dostupné řešení, které je možné do budoucna dále rozšiřovat. Vždy se snažíme dovést digitální signál, ať už pozemní nebo vysíláný ze satelitu, až ke koncovému uživateli. Je ale možné, rozvést signál v pásmu UHF na vybraných kanálech (za použití hlavních stanic) a není tedy nutností používání satelitních receiverů nebo DVB-T set top boxů. Tento systém ale nenabízí možnost příjmu v digitální kvalitě, tedy ani přes satelit šířených HD programů, a samotnou kvalitu vysílání spíše snižuje.

V Karlových Varech a okolí jsme digitalizovali prakticky většinu společných televizních antén a STA rovněž spravujeme pro realitní kanceláře působících na Karlovarsku.

Je důležité aby Vaše společná televizní antény (STA) byla spravována odborně.

 

 

STA SERVIS - ANTÉNY A SATELITY - SLABOPROUDÉ SYSTÉMY - KARLOVY VARY, SOKOLOV, CHEB

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.